Briggs Stratton 675



jackdaws - (4) - 183.152 (?) 
10.6.2014 10:16, zobrazeno: 6252x

Dobry den

Mam problem s kosackou Vintec HW 510, motor BS 675...

Poslednych par koseni horsie startovala, akoby rozvibrovala celu kosacku, po chvili ale isla uplne v pohode pravidelne...

Coraz castejsie ju neskor bolo problem nastartovat, teraz nechyta...

sviecku na skusku vymenena nic, iskru dava aj kope...

Po zhodeni vrchneho krytu som si vsimol ze tam kde je napojene lanko regulacie plynu je take akoby tiahlo od motora, ktore reguluje jednu klapku nasavaneho vzduchu, a ked po nastartovani ide motor nepravidelne tak tymto tiahlom pravidelne otvara resp zatvara klapku a tym kolisu otacky... myslim podla toho co som tu cital ze moze byt problem s klinom v zotrvaku, nakolko sa mi zda ze je nevyvazeny chod motora pri startovani resp otacani... zotrvaku...

noz sme kontrolovali je vyvazeny aj hriadel zo spoda vyzera ok...

kosime s nou viacery a aj na nie extra rovnom mieste travniku- vzdialenejsej zahrady... kde ja nekosim preto myslim ze mohla aj dostat naaz do hliny a zastavenie...

ako teda skontrolovat resp kde sa nachadza klin na zotrvaku je to niekde pri matke uchytenia zhora? resp v com este moze byt problem

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
jackdaws - (4) - 183.152 (?), 10.6.2014 10:19

kontrola uchytenia noza ok, je presne v drazke aj s perkom/poloblukovym klinkiom na hriadeli, ok...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jackdaws - (4) - 183.152 (?), 15.6.2014 11:55

tak dakujem vsetkych za reakcie a problem nakoniec vyrieseny

zaneseny karburator, drobny prach az zrnka ako piesok, vycisteny, a briggs ide ako novy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika