Benzínová sekačka Talon



Stránky: 1,  2   
host - 170.67 (?) 
25.6.2007 10:10, zobrazeno: 35341x
Zdravím, máte někdo zkušenost s benzínovou sekačkou s pojezdem TALON. V současné době je v nabídce INTERSPAR za 7990,- a právě tato cena mě zaujala. Předem díky za jakýkoliv poznatek.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 177.224 (?), 6.7.2007 23:43
Mám zkušenost, ale pouze s dieslovou! Sorry
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 7.7.2007 12:09
Nenechte se omámit cenou. U sekaček často platí známé: "Laciné - dvakrát placené". Ale konkrétní stroj neznám.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 109.57 (?), 10.7.2007 12:33
Nebrat, ale na to musí každý přijít sám
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 232.134 (?), 1.2.2008 17:55
Mám sekačku talon 5,5hp již přes dva roky nadmíru spokojen sekám sní asi 8 aru jednou jsem měnil pojezdový řemen jinak nic doporučuji je silná
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 205.217 (?), 28.5.2008 20:41

Zrovna jsem koupil sekačku Talon 5,5 HP ale v globusu a za cenu 6990,- takže Interspar je drahý. Jinak si nemislím že je sekačka talon špatná nemám s nísice skušenosti ale podle poslední reakce předemnou pan je s ní spokojen 2 roky. Pokud se člověk o stroj dobře a podle návodu stará tak musí vydržet. Obzvláště když je osazena moteren Honda. TL

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 216.146 (?), 30.5.2008 9:47

Pozor někteří prodejci uvádí (a objevuje se to i v reklamních letákách supermarketů) že sekačky Talon mají motor Honda, informoval jsem se na to ve značkovém servisu Honda, podle servisního technika to rozhodně z hondou nemá nic společnýho, vyrábí se to prej někde v číně, ale žádný konkrétní informace jestli je to dobrý nebo špatný mi nepodali, pouze, že to nedoporučujou. Jejich doporučení bylo abych si koupil sekačku honda za 25 000 Kč to se mi ale taky moc nelíbí, asi si raději koupim v železářství kosu nebo budu vypalovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 216.146 (?), 30.5.2008 10:39

Mohu potvrdit z předchozího příspěvku, že sekačka Talon skutečně není osazena motorem Honda, přestože to někteří nekorektní prodejci takto prezentují svým zákazníkům, stejně tak údaje o výkonu motorů nejsou zcela pravdivé. Před zakoupením sekačky je podle mého názoru dobré navštívit renomovanou prodejnu a informovat se u odborníků. Dobře mi poradily v Mountfieldu.V Globusu prodavačky nevěděli nic, dokonce prodavačka neuměla od sebe rozeznat benzínovou a elektrickou sekačku. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 220.130 (?), 5.7.2011 3:06

Šasi je sice zbastlená plechařina, ale motor je Honda.

Oficiální dovozce Vám na něj sice nedá značkový servis, ale můžete si u něj koupit originální ND a pasují!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 220.130 (?), 5.7.2011 3:09

V Globusu měli motorizaci C nebo S?

S = Honda

C = Partner (licence Husqarna)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika