Benzínová sekačka Talon



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
novotny.opava - (4) - 129.137 (?) 
30.5.2008 12:04

Talon je čínská obchodní značka firmy Jengfeng. Dlouho na náš trh dodávala motorvé pily pod označením MacCulloch(Pozor nyní už tomu tak není a kvalita šla nohoru). Takže si lze udělat obrázek o kvalitě

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 109.57 (?), 30.5.2008 12:17

Tak tak čína jak vyšitá a kvalita proměnlivá, někomu drží 2roky bez problémů, jiní ji koupí a už odpoledne mi tu škemrají, že v Globusu to přece neopravují, tak kam s tím, když to nejede...

ZF Orlová

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 149.157 (?), 26.7.2008 17:06

Mám ji též a seká dobře, a co dnes není z číny, od značkových výrobců???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 146.131 (?), 14.6.2010 17:48

Dobrý den,

 

tuto sekačku máme 3roky a seče bez problémů trávu až 50cm výšky.

máme jen dobré zkušenosti můžu doporučit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 63.243 (?), 17.4.2015 8:56

Dobrý den, sekačku Talon s pojedem 5,5 Hp mám již cca10 let a naprosto bez problémů. Kam s ní vjedu, to také poseká. Jednou za dva roky vyměním motorový olej, podle potřeby vzduchový filtr a jede se zase dál. Za sebe mohu doporučit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 44.217 (?), 17.6.2010 21:14

Mám ji několik let, sekám vše OK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
J.f.K - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (322) - 244.2 (?), 17.4.2015 9:05

Nemám asi příliš rovný trávník, protože se mi ještě v záruce ulomily kleče hned u místa upevnění, tak mi v rámci záruky poslali nové dvě trubičky, Za měsíc poté se mi ulomily ty dva plechy od šasí, co se na ně kleče montují. Záruku mi zmítli, že jde o mechanické poškození nadměrným namáháním. Njn. po sloupnutí práškové barvy místní všeuměl konstatoval, že 1,4 mm tlustý plech je konstrukčně špatně a že je málo věcí, které neumí. mezi nimi je i to, že by to šasi opravil. Tak jen si u Vari koupil šasi bez motoru a mám ABG 485 s motorem Talon.

Asi právě kvůli nízké kvalitě už není v ČR tak 2 roky ani v prodeji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 86.228 (?), 17.4.2015 18:38
Zdravím, jestli je ta sekačka stejné kvality jako pila, talon co jsem nedávno lėčil... no tak potěš koště Laslo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 17.4.2015 20:24

No, podle toho, že se daná věc prodávala dvě, maximálně tři sezóny a další kusy se už od roku 2009 nedováží, tak byla asi kvalita taková, že i dovozci splakali nad výdělkem přerozděleným do nákladů na reklamace.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika