BDR-700



bulik - (1) - 100.7 (?) 
22.8.2012 1:06, zobrazeno: 5784x

Dobrý den.mám bubnovou sekačku BDR-700 r.v98 a zajíalo by mě jak se dá napnout klínový řemen k pohonu bubnu?a ještě bych se chtěl optat proč se mi ze začátku provozu kouří od výfuku?moc oleje? 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 90.2 (?), 23.8.2012 10:15

Přečíst si návod k použití,

nebo:

1. Sundat horní kryt řemenu nad bubny

2. Povolit šrouby držáku sekacího ústrojí - seshora 6 šroubů na 13 klíč

3. Imbus klíčem ze předu sekačky pod držákem přiměřeně napnout řemen

4. Utáhnout 6 šroubů držáku sekací ústrojí

5. Nasadit kryt řemenu a zajistit.

Z výfuku se pravděpodobně kouří proto, že při delším stání protéká přes netěsný palivový ventil a netěsný plovákový ventil benzín z nádrže do válce a následně do výfuku. Zabránit se tomu dá vypuštěním nádrže po skončení práce. Mě to dělá taky a až mnoho let. Výměnou ventilů se problém odstranil jen dočasně. Jinou možností je vyměnit hadičku od palivového filtru k uzávěru přívodu paliva za delší a po skončení práce tuto delší hadičku zvednout tak, aby v nejvyšším bodě byla alespoň v úrovni horní hrany nádrže - pojistit např. kouskem drátu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 94.85 (?), 12.8.2013 18:57

Zdravím Vás! Pánové mám problém- rupnul mi nosič bubnů po dlouhodobém používání -20 let. Jeden buben jsem sundal bez sebemenšího problému, ale ten s převodovkou nechce dolu- musí se protibežná převodovka sundat, nebo to lze udělat snadněji, aby buben šel dolu? P.S. Potřebuji to udělat do pátku, abych mphl posíct zahradu- cca půl hektaru... Proto servis nepřichází v úvahu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika