B&S series 450 olej natekl do válce



bestdrak - (3) - 46.93 (?) 
3.5.2015 20:42, zobrazeno: 7046x
Dobrý den. Převrátil se mi zdemontovaný motor ze sekačky a olej mi natekl do válce. Před startem jsem demontovat svíčku, olej vytekl. Protočil jsem motor, nasadil svíčku a pokusil se nastartovat. Motor chytne, ale hned zdechne a jde z výfuku modrý dým. Po demontáži výfuku z něj kape olej. Co s tím? Poraďte mi prosím. Děkuji uctivě. Bestdrak
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
centsm - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (82) - 160.171 (?), 3.5.2015 22:28

Zkontrolujte, zda není zbytek oleje v karburátoru, v odsávání klikové skříně (do sání) a ve výfuku. Nejlépe vyfoukat stlačeným vzduchem. Po několika pokusech by měl motor zůstat v chodu. Může se stát, že motor znovu nenaskočí, protože bude svíčka od oleje. Chvíli bude kouřit, možná i klepat. Pozor na množství oleje v klikové skříni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
bestdrak - (3) - 46.93 (?), 4.5.2015 6:52
Dobré ráno. Děkuji za reakci. Takže výfuk byl dole, ještě tedy sundat vzduchový filtr a vyfoukat karbec. Tím profouknu i to odvětrání klikové skříně? Ano svíčka je mokrá. Hladinu oleje samozřejmě kontroluji. Motorovou sekačku mám prvně, starší. Opravoval jsem praskliny na rámu, nedržela aretace výšky sekání. Demontovat jsem motor, navařil vyztužení, odrezil a zevnitř znovu natřel. Při tom se mi převezl motor a už byl problém na světě. Bestdrak
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
bestdrak - (3) - 46.93 (?), 4.5.2015 20:44
Děkuji, už to frčí. Moc děkuji. Bestdrak
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika