Akumulátorová zahradní pila Bosch KEO 10,8 Li



Stránky: 1,  2   
mik367 - (1) - 248.34 (?) 
2.3.2014 15:57, zobrazeno: 14021x

Zdravím,

uvažuji o koupi akumulátorové zahradní pily Bosch KEO 10,8 LI. Našel jsem ji na webu, kde ji nabízejí za 2.399,- Kč, což se mi zdá jako dobrá cena. Byla mi doporučena pro svůj výkon a výdrž baterií. Nemáte s ní někdo zkušenosti? Nerad bych se spálil, ale když se jedná o značku Bosch, říkal jsem si, že bude ok.

Díky!

Michal

Bosch KEO 10,8 Li
Bosch KEO 10,8 Li
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 102.201 (?), 2.3.2014 16:54

Pilu jsem měl v ruce pouze v Baubau, nepracoval jsem s ní, ale důvěru v ni nemám. Nevím si představit, jak bude řezat na větevní kroužek. Raději bych volil aku řetězovku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 140.103 (?), 5.3.2014 1:55

8cm větev.

myslím že nemůžete čekat zázraky, ale jako náhrada za nůžky = 2cm větve by mohla fungovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
zden1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (114) - 181.248 (?), 5.3.2014 7:21

Pilu mám asi rok a je to dobrý pomocník na zahradě i doma. Řezal jsem s ní i větve silnější než 8 cm a řez je krásně hladký s řetězovou se to nedá vůbec srovnat. Pro řez na větevní kroužek je samozřejmě třeba sundat odpojitelný držák „A-grip“. Dokoupil jsem pilové plátky i na jiné materiály a řezal jsem tím plastové trubky a železné roxory.  Samozřejmě tak jako jiné aku nářadí je limitováno výdrží, ale s nějakým nedostatkem výkonu jsem problém neměl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 36.11 (?), 10.3.2014 12:27

Pro mě super výrobek, používám ji na prořez všech ovocných stromů, A-grip mám většinou sundaný, zvládne i větve silnějí 8 cm. Do ruky není těžká,  je s ní snadná manipulace.

Lenka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 74.158 (?), 10.3.2014 19:43

Tu pilku má, dělám s ní hodně, funkčně dobrá, ale! Tragická výdrž aku a velmi dlouhé nabíjení. Potřebuješ něco dodělat a prostě to nedoděláš. Nevím kam dal výrobce mozek, ale mělo k tomu být 2x aku a to vyměnitelné! Podruhé bych to kvůli malé výdrži aku nekoupil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 10.3.2014 20:44

Pokud se baterie nabíjí dlouho, není řešením ani 2 x aku. Vzhledem k poměrně nízké ceně přístroje by se daly koupit dva a střídat je, ale jestli se vybije dřív než nabije, je i to o ničem. Musela by být rychlonabíječka.
   Používám takovou nabíječku na  malou akuřetězovku se dvěma baterkami a stačí se dobíjet.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 74.158 (?), 11.3.2014 0:05

Do cca 45minut, Velmi, velmi nezatěžující práce to znamená sem tam řízneš větvičku slabší jak malíček je to vybité. Uřízne to i silnou větev, ale ta kapacita aku tragicky klesá a do 10min jsi bez proudu. Nevím jaké pro tu pilu mělo být výrobcem určenovyužití, já jsem na to nepřišel. Snad sem tam šmiknou větvičku, která zrovna překáží ale není to vhodné ani na přiřezání malého stromku na jeden zátah. Abych s tím řezel slabé větvičky, tak na to mám nůžky a na silné větve které nůžky nevezmou zase nastačí štáva. To už je lepší si natahnout kabel a koupit pilku do sítě. Navíc tu pilku velmi degraduje nemožnost výměny náhradního aku - je pevně zabudován.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 176.91 (?), 11.3.2014 6:49

Tu pilku jsem měl 20x v ruce a 20x jsem ji prohlížel na internetu I akci jsem tam někde viděl.Stále máme malou zahradní pilku Fiskars 123870 Xtract.

Až bude někdy lepší určitě si ji koupím. Ono to nechce být líný. Když vidím souseda, co a jak štípe na štípačce a je zdravý???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 11.3.2014 7:01

Pokud si člověk pořídí klvalitní ruční pilku s velkými zuby - např. Silky - délky 200 - 300 mm, zjistí, že pro malé aku pily není využití.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika