Aku nůžky na živý plot



host - 107.43 (?) 
2.9.2013 8:13, zobrazeno: 4630x

Je po sezoně a tak jdou ceny dolů. Potřebuji aku nůžky na živý plot - kterým se mám vyhnout? Mám vyhlídnuté Falkenmen s lion baterií... Děkuji. ZT.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 140.103 (?), 2.9.2013 9:40

Patrně máte na mysli značku Fieldmann o značce Falkenmen není na Heurece zmínka i tak je ale potřeba se na to zavčas vykašlat a nekupovat podobné šroty, pokud chcete koupit nůžky na živý plot, pak je zapotřebí koupit ty z vrchní cenové nabídky s pořádnou baterií a nebo nic, protože vyhodíte zbytečně peníze. Doporučit vám můžu nůžky od Stihl, Husqvarny, to jsou nůžky ke kterým lze dokoupit baterie s pořádnou kapacitou s 2Ah a více a cenově to pak vychází cca kolem 7k a více. Výhodou těchto dražších nůžek je to, že opravdu fungují a stříhají a baterie se dá následně vyjmout a použít v aku vyžínači, aku sekačce, aku motorové pile, aku foukači apod. Jakékoli levnější výrobky od jiných značek jsou vyhozenné peníze a raději si kupte elektriku s kabelem za 700Kč udělá vám daleko lepší službu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 140.103 (?), 2.9.2013 10:31

Jinak řečeno, důležitá je hlavně pořádná baterie s pořádnou kapacitou.

Video pro představu: video 1, video 2.

Pokud nebudete kupovat další výrobky jako aku. motorouvou pilu atd. a vyloženě chcete jen nůžky, pak by se dalo uvažovat i o nákupu Makity, Bosch, Gardeny, vždy je ale důležité vybírat stroj do kterého lze dokoupit vysokokapacitní silnou baterii.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 104.225 (?), 6.9.2013 11:33

Mám ukunůžky na živý plot od blackdeker s baterjí 18v NiCd. Mám je již 5 let a stále šlapou. Najednou ostříhají cca. 100 metrů plotu z psího vína.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika