Agzat problem s otáčkami



Stránky: 1,  2,  3   
host - 79.213 (?) 
4.8.2008 17:49, zobrazeno: 129506x

Nazdar dufam ze mi poradite:

Mám agzat 2-Takt (zlto - modrý) 3.3kw. Mám problem s otáčkami pri koseni bubnovou kosackou a takisto aj pri normalnej jazde.. Pár sekund ide vsetko v pohode no potom "zdochne" motor ako keby dostával málo benzinu.. Regulátor otáčok je nový a karburátor som vyčistil. Čo to môže byt..

diki moc

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 11.107 (?), 4.8.2008 18:28

Od gufer na klice, nebo kdekoli jinde přisávání falešného vzduchu, až po zapalování a svíčku i včetně cívek. To, co jste zatím udělal bylo předpokládám z důvodu pokusu tento jev odstranit. Nebo ne? Bohu žel typy těchto závad nejsou řešitelné tak, že se ukáže 100% na jednu věc, kterou je třeba vyměnit nebo opravit a je po problému. Jen vím, že čím větší blbost to je, tím hůř a déle se hledá. Možná někteří opraváři potvrdí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 96.21 (?), 4.8.2008 19:03
Asi to budou simerinky na klice.Protože přesně takhle se projevují vadné gufera u motorů Jikov, které mají podobnou konstrukci.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 79.213 (?), 4.8.2008 19:38

asi sa mi zda ze lepsie bude kupit nový motor... Už to bolo aj v servise a tam mi bolo skonstatvané ze radsej nech si idem kupit nový motor ako to davat do servisov...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 29.74 (?), 4.8.2008 19:48

Tak si neberte motor od Agzatu, ale Jikov. Ten se s větší spojkou nabízí taky a je výrazně spolehlivější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 18.208 (?), 5.8.2008 11:00
Pokud bych dával jiný motor, tak bych určitě na agzat použil Hondu GCV 160 a budete plně spokojen a bude to asi za stejnou cenu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 86.125 (?), 25.1.2009 16:23

Tento prispevok ma dost znepokojil. Toto iste mi robi motor Agzat od kupi. Zabehol som ho asi 1hod. Potom som ho zacal pouzivat na oranie. Raz mi nejakym nedopatrenim vypalo omedzovac otacok. Motor neustale blbol. Potom som si vsimol vytekajuci benzin z vyfuku. Rozobral som to a vtedy som zistil vypnuty omedzovac otacok. Od tej doby ked kultivujem alebo kosim robi mi to iste. Problem je v tom ze nie vzdy. Niekedy kosim cely den bez problemov a niekedy len startujem. Posledne som si vsimol ze k tomuto problemu dochadza pri koseni na uboci. Ale ja som kupoval motor Agzat kvoli bocnemu naklonu a mazaniu. Vsetci ma odradzali od B&S a Hondy. Nemam to s kym konzultovat, pretoze kamarati maju motor B&S alebo Hondu. Predajcovia nie su ochotni, kedze som to nekupoval u nich. Kupoval som to v Povazskej Bystrici priamo v podnikovej predajni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 58.157 (?), 6.8.2008 14:59

Neviem prečo by ste musel kupovať nový motor.Cena opravy vás víde asi500sk.A to sa ešte zmestíte do opravy karb./výmena osiek/.Cena nového motora je cca 25 800.Ale v blískej dobe cena má ísť dole, dúfam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 58.157 (?), 6.8.2008 16:01

Ak sa rozhodnete kúpiť 4takt, tak vám nebudú sedieť prevody v prevodovke.Treba ich vymeniť.Ak máte kosačku, tam treba vymeniť prednú remenicu.Dvojtakt má vyššie otáčky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 226.2 (?), 6.1.2009 22:44

Co mi poradite? Idem kupovat malotraktor AGZAT ktory sa montuje uz len s tymito motormi: B&S Intek OHV 6,5k a Honda GCV 160 5,5k.. Traktor chcem vyuzivat hlavne na obhospodarovanie zahrady a na dovoz maleho mnozstva dreva.

Mne sa teraz viac pozdava ten B&S, no rad by som si pozrel nazory inych. Skor dam na tych co sa rozumeju.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika