ABG 495 vs. Hecht 548



host - 68.228 (?) 
30.11.2011 12:19, zobrazeno: 12022x

Nadpis mluví za vše, kterou vyrat?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 187.34 (?), 1.12.2011 11:21

Postavte je vedle sebe a zkuste je bez nastartování a zmačkutí nějaké páky popotáhnout dozadu a uvidíte, která je kvalitněji a pečlivěji zpracovaná. Čím menší odpor tím pečlivější a kvalitnější zpracování Je tam rozdíl jedné třídy ve kvalitě zpracování

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 68.228 (?), 2.12.2011 8:47

Tuto možnost právě nemám, proto píši sem. Která je tedy o třídu víš?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Katka_Ptacatko - (24) - 88.99 (?), 22.3.2012 21:22

Dobrý den, máte někdo zkušenost s benzínovou sekačkou ABG 495? Chci si ji koupit přes inzerát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 252.100 (?), 5.4.2012 16:10

Dobrý den, máme sekačku ABG 495 rok a půl a jsme s ní spokojeni.Vůbec se nebojte této koupě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 216.116 (?), 3.7.2013 15:52

Pořídil jsem ABG 495 asi před měsícem, nasekl jsem asi 5 hodin (teď vyměním olej) v kopcovitém terénu. Tedy zatím neposkytnu recenzi nějakého vytrvalostního charakteru.

Na sekačce je vidět že nepatří mezi nejdražší kusy - je to čína - ale působí robustně.

Sekačku jsem vybalil, odstranil igelity, překontroloval dotažení součástí (vše ok), nalill olej a benzín a na druhé potahnutí nastartoval. Nastartuje to i malé děcko :-) Studené, teplé ani poloteplé starty nejsou problém.

Pojezd je příjemný na vycházkovou chůzi - uživatele skutečně nehoní. Spojka reaguje pěkně a neškube. Na rovině ani nevíte že sečete.

Trochu problém je hmotnost - necelých 40kg - pokud sečete do kopce který je ještě ve svahu tak si máknete... ale to asi s čímkoliv. Pojezd vyjede do docela velkého strku. Těžko se zvedá do auta :-)

Mulčování trávy do cca 20cm bez problému, vyšší je třeba přejet vícekrát. Boční výhoz funguje dobře, koš je trochu vada na kráse - je hadrový - ještě jsem nepoužil.

RESUMÉ: za ty prachy dobré

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika