ABG



host - 192.226 (?) 
21.5.2013 20:18, zobrazeno: 7558x

Zdravím, pri výbere kosačky som narazil na značku ABG, dozvedel som sa, že patrí pod značku VARI, teda podľa všetkého je to český výrobok. Cenovo je veľmi atraktívna a keď to nie je nejaká čína, tak by mohla byť aj kvalitná. Môžete prosím napísať svoje názory alebo skúsenosti? Ďakujem. Marek

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 215.11 (?), 21.5.2013 21:52

Je to samozřejmě čína jak vyšitá, nebo si vážně myslíte, že za ty peníze to někdo u nás vyrobí? Mám ABG 485, vytknul bych jí pár věcí, na druhou stranu stála necelé 4 tisícovky (teď už dokonce jenom 3). Náhradní díly se dají koupit u VARI, i když jsem zatím kromě filtru nic nepotřeboval. VJK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 230.4 (?), 21.5.2013 22:16

Mám tu samou 485.

Výtka: ucpává se i když se snažím sekat pomalu a postupně.

Důvod: relativně malý vyhazovací otvor. 

Před koupí jsem zvažoval i sekačku World. Ta má otvor prakticky přes celou zadní stranu. Tam nic ucpat nemůže. (Ale byla za cca 6 tis. Kč a peněz tolik nebylo.)

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 88.73 (?), 22.5.2013 0:13

Keby to bola ceska vyroba tak si tam daju Vari, keby to dali vyrabat pre seba v Cine tiez by si tam dali Vari... ale kedze to kupuju tak ako si kazdy moze kupit u cinskych noname vyrobcov, tak to museli pomenovat inak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 17.160 (?), 26.5.2013 19:14
Sekacky montuji z dovezenych dilu z asie v CR a jejich kvalita je opravdu dobra! mame doma ABG 575 na 1200m2 a nemuzu si vubec stezovat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vjk - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (539) - 215.11 (?), 27.5.2013 8:10

Ne, sekačky ABG opravdu nemontují v ČR, kompletní výroba je v Číně a sem se vozí již zhotové. Tady s nimi nikdo nic nedělá. VJK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 164.200 (?), 27.5.2013 9:08

to je to iste ako v pociatkoch Werco tvrdilo ze sa ich vyrobky skladaju v Cechach... a podla mna aj maju pravdu. Minule skladali az z dvoch kamionov..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika