Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Podívejte se na stránky Pavla Dostála, je to velmi solidní opravář zahradní techniky, který si přividělává jejím prodejem. Nedělám mu reklamu, ale na jeho stránkách je celkem dobrý přehled výrobků, které jinde seženete i levněji. Rozhodně kupujte v kamenném obchodě, kde stroj zkontrolují a seřídí. Já jsem si pro občasnou potřebu koupil čínu, ale vy požadujete větší nasazení. Já bych si nevybral Stihl (dobrý, ale drahý) ale třeba Komatsu. Je to věc pocitová a také možnost dostupnosti servisu té které značky. Přece jen se může něco ulomit, rozštelovat a vservisu tomu většinou rozumí lépe. Lépe si vybrat nějakého zkušeného opraváře - soukromníka, který zárověň i prodává. V takovém Mountfildu vás jenom oberou o prachy.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika