Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já používám VARI systém, a jsem s ním spokojen. Mám k němu právě rotavátor (rotující nože místo kol), rotační sekačku, nějakej kypřící trn a vyorávač brambor. Sám bych si to za ty peníze asi nekoupil, ale když přijdete ke chalupě, kde to stojí ladem nepoužité ve stodole...

Již zmíněným rotavátorem jsem srovnával malé nerovnosti na pozemku, obnovil dřívější bramborové políčko (50m2), které již bylo zrušeno a zatravněno, "ryju"  záhony,  a v zimě jsem s tím rozsekal ledovou krustu, co se nám po celém pozemku udělala, že se nedalo vůbec vylézt ven, ani vyjet autem.

Bral bych k tomu ještě nějaký malý pluh, či tak něco, práve na každoroční rytí. Dělám to zatím vše tím rotavátorem, ale asi to není ono. Jak tady někdo píše, rozseká to na cimprcampr a to asi není úplně dobrý. Ale 3 políčka po 50m2 dělat ručně rýčem...

Niraj

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika