Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mi taky připadalo, že jede motor pomalu. Taky jsem si po pár hodinách provozu trošku zvýšil otáčky... nicméně mokrou trávu by to mohlo sbírat lépe (porovnávám se starou MTD z Baumaxu)

Jinak ke křovinořezům Vega. Výkon u typu C43 uvádějí špatně 2,1kw.

Podle typu motoru, ktrerý uvádějí : 1E40F, jsem ve světě na netu snadno našel stránky www.made-in-china.com, kde jsou správné parametry těchto čínských strojů. Najdete tam i pruduct list křovinořezů vyráběných v číně. Např typ CG430 je stejný jako vega c43, ABG 430... Dozvíte se taky, že objem výroby je 90000 kusů za rok.  Můžete si tak objednat celý kontejner křovinořezů... Čínská produkce má jednu velkou výhodu, že kopíruje původní velmi kvalitní Japonskou produkci. Pokud se výrobek povede, není špatnej a je levnej. Jirka Suchy

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika