Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vážený pane 81.58,

Vy jste zřejmě zamindrákovaný prodejce Vari, ABG a Honda. Laskavě si přečtěte po sobě historii co jste doposud pod svojí IP. adresou napsal. Pomlouváte veškerou konkurenci a sprostě vyvyšujete jednu značku. To jste tak hloupý, a nebo si myslíte že jsou všichni lidi pitomci? Jestli Vám to někdo neřekl, tak si klikněte na aktivní otazník vedle své IP adresy a uvidíte co jste kdy napsal. Takový člověk jako jste Vy tady na této diskuzi nemá co dělat.

Toto jste napsal 9.5.

sekačka ABG 480
host - xxx.xxx.81.58 (?), 9.5.2008 11:45
Zdravím vsechny,

sekacku mam osobne doma, koupil jsem ji minuly rok po velmi ale velmi dukladnem zkoumaci vsemozne konkurence. Vega i hecht jsou na tom hur, nemaji upraveny nuz a saci otvor coz ABGcko ma a je to znat, soused si koupil Vegu a nadava jak spacek..., letos jsem ji vyndal na 1.5. po desti a i tu mokrou travu sebrala do kose, moto ABG je znackovy primo od vyrobce upraveny dle planu VARI a slape jak hodinky, je jasne ze za 6 000,- to nema mulcovani a kdovi co jeste ale na to co potrebuji jsem mile prekvapeny. zdravim vsechny. 

Toto jste napsal 9.5.

sekačka ABG 480
host - xxx.xxx.81.58 (?), 9.5.2008 13:47
já mám teda jinou zkušenost s motorem tecumseh, je sice pravda ze se mi porouchal, ale za to VARI nemohlo a taky je potom stahlo z trhu a preslo plne k HONDE, která nema konkurenci, jednání z jejich strany bylo bezchybné, na sekacku jsem dostal vracene penize zpet a jeste od nich jajko omluvu obdrzel slevu na novou sekacku s HONDOU, super jednani to v Mounfieldu bratrance poslali do haje s podobnym problemem. je to ceský výrobce a znacka VARI má jméno to same to jejich ABG. Mám HONDU uz 3 rok a bez problemu. 

Toto jste napsal 28.5.

Stipac dreva
host - xxx.xxx.81.58 (?), 28.5.2008 15:09
ahoj jak tady ctu vsichi chvalite Lumag, ja mam teda uplne jinou zkusenost a par mych znamych take, koupili jsme si je v OBI a po mesici pouzivani je to srot, odeslo cerpadlo a popraskali hadice, pouzivani presne podle navodu, nastesti nam vratili penize a znamy nam doporucil koupit poradny stroj má doma stipac VARI 4ton se stojanem za 4 999,- vsude s tim dojede a slape to vyborne, Lumag cinu od Obi uz nechci videt koupil sem Vari znamou znacku v prodejne MAG Elektro v Domazlicich. Doporucuju

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika