Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dik za rady... do klikove skrine snad nespaly protoze jsem mel motor vodorovne a kdo vi kolik jich tam ve skutecnosti bylo (zasah predchoziho majitele) Zitra se stavim v mototechne a koupim nove jehlove lozisko, nebo jen jehly a koupim i ty gufera je to par korun. Pod hlavou vubec nebylo ani tesneni tak ho tam dam, protoze kdyz jsem kontroloval predstih, tak me nestacil rozsah otaceni magneta. Krouzky zatim necham az to otestuju v zatezi tak uvidim jestli ma cenu vzhledem k budoucimu obcasnemu pouziti do toho vic investovat. Kazdopadne za 300kc co stal ten rotavator ve sberu se to hodi:-) Odpoledne jsem sem daval cislo na mobil a smazali to.Mas ICQ? moje je 238275500 diky
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika