Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý deň!

Som zo Slovenska, mám dva malotraktory TK-14,kúpil som ich bez príslušenstva, ktoré postupne zoháňam.Zaujalo ma toto forum, viem že máte skúsenosti v tejto oblasti, preto by som vás chcel poprosiť o pomoc.Dlhšie zoháňam 2-radličný pluh za TK-14,ale doteraz čo som videl, tak pluh FRAMAT je 100%-ný.Mám možnosti si podobný pluh vyrobiť vo svojej docela dobre vybavenej dielne, ale potreboval by som tento pluh bližšie "preskúmať".Preto by som chcel poprosiť vás kto tento pluh má, alebo má bližšie nákresy a rozmery potrebné na výrobu takéhoto pluhu, či by ste mi ich nemohli zaslať, veľmi by som vám bol vdačný! Veľmi by mi pomohli aj amatérky popísané nákresy (najme rozmery radlíc vzdialených od seba a od iných častí pluhu) z inými rozmermi, prípadne fotom.Vopred Ďakujem všetkým, kto mi pomože a pošle bližšie nákresy a plány potrebné na výrobu podobného pluhu.Moj e-mail je: Polad@azet.sk

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika