Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím vás, a rád vám poradím. Nakladač sem stavěl se švagrem v zimě v garáži. Stačila k tomu dobrá svářečka. Velká rozbruška, materiál s ferony a kámoš co má soustruh a sloupovou vrtačku. Žádný plánek nebyl a vše se měřilo přímo na traktorku. Celé je to s uček o rozměru 50-40 a 65-40. Lžíce je s protiskluzové kanáloviny 5mm o rozměru 100-90. Naohýbat sem to nechal u jedné firmy na lisu - od oka-40-20 30mm. Celej nakladač je přidělaný na přiruby portálu. Jinde to nešlo. Pístnice, na vyklop dvoučinná, já mám dlouhou 580mm, ale muže být i podobná.. A na zdvih je majler s multykáry. Puvodně tam byla taky dvoučinná, ale pak sem to předělal a druhou hadici sem využil na vyklépění vlečky. Rozdělovač na dvě páky s bramborového kombajnu pod sedačkou. Lepší by byl menší a na čtyři páky, aby fungovalo všechno, zdvih-výklop-vlečka i ramena závěsu - tet je mám odpojené. Čepy 20mm, na majleru silnější. Jak sem začal nakladač použivat, tak se honí učka začala ohýbat, musl sem to srovnat a na to přivařit ještě druhé. A druhý problem byl s uchycením majleru. Dal sem tam taky učko, ale to se skroutilo. Nakonec to vyhrála kolejnice s uskokolejky. Ta se taky trochu prohla, ale drží. Na duhé straně sou dvě učka svařené k sobě. Pokud budete chtít i rozměry uček tak vám nakreslím a pošlu plánek. Budete si muset vše promeřit přímo na traktorku. Musím ještě vyřešit hydr. Čerpadlo, je slabé.seženu but nové nebo jiné. Tet to uzdvihne jen 100kg a to v zimě, ale to dořeším. Pokud budete mít nějaké dotazy tak se ozvěte. Posílám pár fotek, snad na nich něco pujde vydět. Mějte se.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika