Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Čau martine. Kolik stojí hydr. Čerpadla na jiné stroje nevím, ale co sem se ptal u výrobce na tk 10 by mělo stát 3800kč. Pokud sem se nepřeslechl. To se mi nezdá tak moc. Už na něj šetřím. Akorát nejsem si jistý jestli bude dost silné. Na staré čerpadlo mi nakladač unese do 100kg a pokud je zima. Jak se oteplí je to slabota. Přes léto ho mám sundaný.skusím se zeptat u výrobce. Pro zadní nářadí to stačí, tam je to přes páku. Skus se mrknout na net, tam se dá určitě něco sehnat za levno. Pokud to nové čerpadlo bude slabé, tak tam skusím sehnat a upravit něco jiného. U jedneho známého sem vyděl hydraulickou štípačku s čerpadlem s posilovače řízení krystalu. Pohání to rychlejším elektromotorem, ale roštípne každý špalek i se sukama. A hlavně není velké. Tak se měj, a hodně štěstí. Franta.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika