Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím vás majstri a domáci kutilovia, ja sa nepripajam do diskusie prepáčte, ja mám skôr otázku potrebujem poradiť od niekoho kto sa rozumie elektrine v traktoroch, ide o dobijanie mám alternator po GO, regulator ktorý je vedla nie na alternatore je funkčný jeden známy ho tiež premeral, ide o to že keď motor na traktore bežal zapnul som svetlá svietili aj kontrolka dobijania svietila, odpojil som bateriu všetko to isté svieti, potom som ale ubral plyn (otacky motora),svetlá aj kontrolka zhasli keď som znova zvýšil otacky motoru pridaním plynu svetlá už nezasvietili, ani kontrolka dobijania ani prúd alternator nedával skúšal som skusackou či svieti a nič, taktiež neviem prečo tá kontrolka svietila keď alternatol predtým dával prúd, poradíte mi niekto či je to zlé zapojené alebo čo s tým je, a či má byť kontrolka dobijania ukostrena lebo ja som ju ukostril, dakujem za radu Lubo.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika