Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kolik statisíců stromků jste vytáhl z buřeně po prsa? V prsní výšce různých travin, svízele atd., náletu jeřábu, bezu. A tady použijte ten selský rozum, práskněte 30, nebo 35cm trojzubem do bezu, vezne vám to jen špice trojzubu? Pokud jste přesvědčený, že ano, tak není co dodat. Já nemám čas na to abych tam stál jak péro a čuchtal do toho částí nože, já ho využívám celý. Silná mašina si určitě poradí s lecčím, ale v jemné lehlé trávě nic jiného nezabere než ostře vybroušený nůž po celé délce, jinak tam zadusíte i 500 Stihl. No a já to zvládám blbou 235 Husgv. Kdybych používal jen to co mi nabídne výrobce, tak bych také mohl napsat, hračka pro děvčata. A přitom vytáhl z buřeně kolem 700 000 stromků. A to není možné bez toho abych o tom něco nevěděl.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika