Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Od té Husgv.232, bych ani víc jak ty čtyři roky nečekal. Já mám asi čtyři roky husg.235, dělám s ní professionálně. Ze začátku mi tahala nuž 35cm dlouhý, dělají ho myslím němci. No ted už používám dělané nože 30cm. je to ocel  ze starých pil, říkalo se jim kapr,jsou asi metr dlouhé. Vodním paprskem si je nechám nařezat.Nuž má  tlouštku 1,5mm, křovinořez to tolik nezatěžuje jak těžký trojzub. Chce to ale větší cit v ruce a ne do všeho praštit. Nuž vydrží zhruba měsíc, 60 000 ožnutých stromku,potom praskne uprostřed. Zustal vždy ležet na zemi,nikam neodlétl. Používal jsem i 1mm nože, na odkrývání buku, okamžitá axelerace, při puštění plynu se nuž okamžitě zastaví, žádné vybrace, říkal jsem jim žiletka.Minulý rok jsem měnil spojku, ale přesto už mám vyhlédlou 350 od Stihlu. Víc, jak ty čtyři roky, po něm nechci.Takový dodatek,pokud máte terén, kde to sekačkou pujde, tak se na křov. vykašlete.Sekal jsem zabuřené pole,svinstvo asi po prsa, mezi tím plazivá tráva nejsilnějším Stihlem co tu mužete sehnat, a měl co dělat. Samozdřejmě že jsem sekal bez krytu, jinak bych tam byl ještě dnes.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika