Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

ahojte, jenom pár vět...

Koupil jsem si kolo i fy.Mo.Stálo 11000,po pár kilometrech začly praskat špice na zadním kole, což jsem reklamoval bohužel neůspěšně.Tak jsem zaplatil a myslel jsem si, že je po problému. Bohužel výplet opět žačal praskat tak následovala opět neůspěšná reklamace zase jsem zaplatil tentokrát už s protesty, ale zas jsem podlehl mylnému přesvědčení, že je po problému, nebot´ výplet opětovně žačal praskat!! Tentokrát jsem si sedl k počítači a napsal jsem stížnost na adresu- tuším centrály fy.MO a k mému překvapení kolo mi bylo opraveno za pusu.Do té doby jsem poslouchal zkazky o tom jak s kolem skáču ve svých 41 po obrubnících, nebo po terénních nerovnostech atd.atd... no abych to zchrnul po prvé a naposledy, najel jsem s autem po reklamacích 240km, strávil jsem tím celkově 10hodin a už opravdu nemám zájem:(

P.S.někdo tu reklamu zaplati musí, i já jsem přispěl-bohužel...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika