Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Rozhodli jsme se s manželem, že zainvestujeme a že si k našemu bazénu zakoupíme tepelné čerpadlo... Hledali jsme na internetu vhodný typ, je jich tam několik... také jsme si přečetli recenze na tyto čerpadla a kupodivu v časopise itest vyšlo nejlépe (hlavně výkonem, ovládáním, nejnižší spotřebou energie a rychlosti ohřevu současně s kvalitou zpracování a také cenou) tepelné čerpadlo od Mountfieldu. na jejich internetových stránkách jsme zjistili, že toto čerpadlo je od dnešního dne v akci se slevou... Sice je mi tato firma poslední dobou proti srsti, ale nakonec jsme se rozhodli, že toto čerpadlo zakoupíme. Rozčarováním nám bylo, že jsme dnes (v den zahájení akce) přišli do prodejny Mountfield v Kolíně, kde prodavač u pokladny zjistil v počítači, že toto čerpadlo nemají skladem, což mě vytočilo... Pochybuji, že by je hned po ránu všechny vyprodali... Jak je možné, že tak velká firma si může toto dovolit?? nalákat zákazníky a pak jim v klidu říct, že to asi nemají, a budeme muset čekat možná i 14 dní, až mít budou... My máme firmu malou, podnikáme, také dáváme zboží do akcí, ale nikdy by nás nenapadlo zorganizovat nějakou reklamu na akci a pak říct zákazníkovi, že to nemáme... To bychom asi brzy dopodnikali... Pěkně mě nas..ali, nehledě na to, že jsme tomu museli věnovat drahocený čas a benzín, který jsme do prodejny projeli zbytečně...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika