Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, stal som sa maliteľom staručkej Terry s motorom Jikov, neviem aký typ, ale podľa bielej plechovej nádrže asi to bude MJ-5. Podľa štítku na prevodovke T20 je rok výroby 1976, tak asi aj motor bude rovnako starý. Motor mi chvíľu bežal, no teraz, keď som všetko poriadne vyčistil, už nejde. Zistil som že nehádže iskru, alebo len tak jeden krád z desiatich pokusov. Vie mi niekto poradiť, ako to má byť vlastne zapojené. Z motora sú vyvedené 2 kábliky, jeden čierny, ten bol zapojený na neoriginál vypínač na riadítkach,  ktorý vlastne rozpojoval ukostrenie. Druhý žltý jáblik nie je nikde pripojený. Dal som dole chladič a je tam zapaľovanie s kontaktom a na magnete je vyrazené Bosch. Prosím ako mám postupovať a overiť funkčnosť zapaľovania. predstih a odtrh by som už z tu prečítaného snáď nastavil. Samozrejme sviečky som skúsil aj nové a fajke je plastová PAL.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika