4t kovinorez honda?



host - 224.13 (?) 
20.4.2011 20:46, zobrazeno: 7741x

dobry den nemate nekdo zkusenosti s krovinorezem od hondy typ umk435e zaujal me nebo treba neco od dolmaru v podobne vykonove variante je vykon u 4taktu srovnatelny s 2taktnim nebo je to neporovnatelne diky za zkusenosti

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 48.209 (?), 21.4.2011 22:00

Mám již 2 roky křovinořez Honda UMK 435 E2UEET a jsem nadmíru spokojený.Když jsem ho koupil, měl jsem obavy, zda bude výkonově stačit na hodně zanedbanou zahradu, na silnou režnou trávu se silnými stvoly.Sekal jsem pozvolna trojzubem a kupodivu výkon stačil.Další sekání ted praktikuji na již kratší trávě a křovinořez jen šustí.Dalším kladem je tichý chod a z čeho jsem uplně nadšený je startování, plně to zvládá manželka jak to jde lehonce.Dalším kladem je postroj, je velice pohodlný silně polstrovaný a tudíž vůbec neunavuje váha křovinořezu.Prostě doporučuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 21.4.2011 22:58

Taky jsem s ním spokojený, pro neprofesionálního uživatele velmi přátelský stroj. Vytkl bych mu jedinou vadu. Pokud se v sečení střídají osoby různých postav, musí se složitě přestavovat postroj. Přitom by stačilo víc ok nebo háčků na popruhu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 169.8 (?), 22.4.2011 23:14

Taky ho mám doma, s tím nastavováním postroje je to horší, ale dá se to. Moc se mi líbí kultivovanost chodu mototru. Příbuzný si koupil stejně výkonnný stroj od oleomacu ale dvoutakt. To když jsem nastartoval, tak jsem myslel že ohluchnu a že oleomac ze mě vytřese duši.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Svarc - (49) - 49.235 (?), 23.4.2011 21:19

Musím se připojit ke svým zkušenostem s tímto strojem který mám už asi 3.nebo 4.rok.Startování je super, tichý chod je taky super a jediné co bych mu vytknul je po delší době sekání vibrace v rukojetích.Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 43.166 (?), 24.4.2011 0:53
Ja by som urcite rozmyslal nad krovinorezom ked uz s Hondou tak u inej znacky, iba motor je original a zvysok talianske../teda montovane v Taliansku/. Motor je v pohode ale zvysok je pod uroven, Honda aspon na Slovensku neuzna skoro ziadnu reklamaciu, v poslednej dobe sa casto lamu tyce nad prevodovou hlavou. A pritom ma aj tento krovinorez az moc nadsadenu cenu, skuste s tymto istym motorom v inej znacke, lebo len motor je tam Honda.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika