Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím,

vlastním tisícilitrovou IBC nádrž umístěnou na paletě v pozinkované klecí umístěnou pod okapem, odkud do ní jímám dešťovou vodu na zalévání. Chtěl jsem se zeptat, zda někdo máte zkušenosti s tím, jak se nádrž chová, pokud se v ní přes zimu nechá voda. Ani tak bych se nebál zamrzlé vody ve vlastní nádrži, protože tam je místa pro rozpínavost ledu ze zmrzlé vody dost. Spíše mám obavy ze zamrzlé vody ve vypouštěcím uzávěru. Je to sice plastový nátrubek s pákovým plastovým uzávěrem, ale myslím si, že zamrzlá voda by nátrubek mohla roztrhnout. Prosím tedy pokud se na fóru najde někdo, kdo to vyzkoušel a ponechal v nádrži vodu přes zimu, kdy byly opravdu mrazy, jak to dopadlo. Zda to nádrž a uzávěr přežily bez úhony, a pokud nikoliv, co případně bylo mrazem poškozeno. Děkuji předem za případné reakce na můj dotaz.   Mirek

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika