Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji za radu, já jsem doposud neznal jakými motory jsou stroje Vari osazovány, tudíž jsem neměl ani tušení, že mají takovou svahovou dostupnost, určitě by motor Honda GSV 190 bohatě postačil. Ovšem možná se mi víc líbí Adéla, protože s mí už mám zkušenosti, ale zase nedokážu porovnat. Já jsem s ní sekal asi jen 1ha a to ještě po rovině. Je fajn že je malá a všude se dostane, ty volnoběžky v kolech jsou dobré na zatáčení, ale asi to nebou dobrý z prudkýho kopce. BDR 650V je těžší, větší a udává se stejný hodinový výkon, ale nevím, jsetli má volnoběžky. Jestli ne, tak se s ní bude sice pěkně blbě zatáčet, ale zase půjde jezdit i zkopce. A taky je dražší, ikdyž poté můžu použít pohonnou jednotku u jiného stroje, tak bych to stejně nevyužil, dvouosé malotraktory používám 3, každý na něco. Ale i tak ještě jednou děkuji, moc jste mi pomohl.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika