Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, děkuji všem diskutujícím, že se snaží pomoci. Pluh jsem zatím nastavoval jen šrouby nastavovacího tělesa (předním a zadním) a dorazem pravým 26 (doraz levý už někdo přivařil). Takže levý pluh jsem nastavil v brázdě předním šroubem nastavovacího tělesa tak, aby držák slupice 11byl kolmo k povrchu záhonu. Pravý pluh pak dorazem pravým 26. Je pravda, jak pluh zabral vlivem vůlí se kolmost ztratila a pluh šel do většího stranového záběru, takže jsem nastavení opakoval, opakoval a opakoval, nějak +/- se to kolmosti vzdáleně přiblížilo. Také jsem ubíral hloubku předním šroubem, stejně jsem musel často nadlehčovat a jakoby tlačit - tam je ta největší námaha a propocení. Šrouby 24 a 20 jsem pouze dotahoval, jak jsem psal často zaberu za kořen, nebo kámen, dokonce se mě teď naposledy povedlo ohnout jednu špičku, takže břity půjdou dolů a nechám je vytáhnou u kováře, pokud nějakého seženu. Podle rad na rovné ploše musím seřídit čepele 8 a plazy 10 pomocí šroubů 24 a 20 do jedné roviny - znamená to, že závěsné zařízení musí být rovnoběžně s rovnou plochou a pak šrouby 20 a 24 nastavím rovnoběžnost čepelí a plazů rovnoběžně s rovnou plochou (jinak si myslím, že sestava přepadává podle vyvážení dopředu, nebo dozadu, asi to bude souviset i s nastavením zadního šroubu nastavovacího tělesa)? Poslední sobotu než napadl sníh a zamrzlo se mě podařilo poorat (poskákat) téměř celý zbytek zahrady. Propotil jsem se zase jako kůň, naštěstí jsem to neodnesl nemocí, bylo už dost chladno. Škoda, že zamrzlo a nemůžu hned vyzkoušet.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika