Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Nevím kam se to zařadí - v první řadě děkuji za všechny názory, které jsou pro mě inspirující a poučné. K tomu vysvětlení - 2 a 4 kola jsem měl na mysli předvedení, jak to jde s klasickými 2 koly a potom pro srovnání  2+2 kola(ovšem na to jsem neměl moc chuť, jak to bylo od bláta - přehodit -potom zpět a navíc jsem nechtěl ztrácet čas). Já jsem to zkusil a vím jaký to je rozdíl. Orebné návleky jsem koupil někdy v době těch pokusů - nevýhody : montáž a demontáž, dále - kola neproklouzla -zvýšila se rychlost  - větší obvod kol, ale běžně se mi stávalo, že proklouzla spojka, protože čím větší obvod kola, tím je třeba větší sílu - kroutící moment na dané hřídeli.Manipulace s orebnými návleky na malotraktoru nesrovnatelná proti 4 kolům. Na to jsem úplně zapoměl - použil jsem je asi 2 krát - pokud má někdo zájem - stály asi 900,-Kč, tak bych je prodal -nemá to pro mě žádný význam. Nechci v žádném případě tvrdit, že takto je to nejlepší a nerespektovat Vaše připomínky,ale jak víte  z popisu co jsem vyzkoušel a znalosti podmínek  se mě osobně jeví momentálně vylepšit trochu to zaklopení - a nemám co řešit. Pokud by někdo měl osobně zájem vidět - nebo si zkusit, jak se jede a ovládá malotraktor s dvoumontážemi - stačí se ozvat na kontakt. Je to jeden z důvodů, proč je obhajuji - je to o něčem jiném. Ale je to požadavek vyšších nároků, jak v orbě, tak v terénu.  
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika