Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Pane J.S. zkoušel jste někdy na orbu orebné kola nebo návleky a orat na rozteč 610 mm? Uznávám, že ty dvojmontážky do lesa a na dopravu nemají chybu, ale na orbu se mi prostě nelíbí. Nechci hanit berte to jen jako můj názor. Taky jsem se s Vari něco naoral vždy přes 1000 m2 než jsem přešel na čtyři kola ale bez orebných návleků ani ťuk.
Lidi jinak jsem před časem na youtube narazil na ukázky rotačního pluhu. Ta věc rotuje kolem svislé osy nepletu si to s rotavátorem. Taky to bylo za jednoosákem a jen jsem valil oči - fakt dost dobrý. Jenomže si už nepamatuju pod čím to bylo jak na to narazím podělím se. Máte s rotačním pluhem někdo zkušenost? Pro Vari je to zatím pasé neb nemá ativní vývod. V ČR vím jen o jednom výrobci fa. Balcar ale ta se už taky nějak vytrácí.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika