Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Některé zde probírané stavy by odpadly, kdybych si počkal na lepší podmínky a také si s úpravou více pohrál. Vzhledem ke stavu pozemku a předpovědi počasí to bylo lepší řešení poorat teď. Dnes u nás svítí slunce, ale před hodinou pršelo. Co se týká utužení kolem - vnějším, tak se nejedná o těžký stroj a celkově to vůbec nevadí. To není hutnění půdy, jako u těžkých traktorů. Kdybych na to měl čas, tak bych projel jednu jízdu s 2 koly a potom se 4 koly. Nejen, že 4 kola se viditelně neprotočí, ale směrové vedení je lepší. Se 2 koly jsem dával ještě dalších asi 20 kg závaží a stejně se to moc nezlepšilo. Tak mám závaží pouze na vnitřních kolech a dle výrobce - velké přední a 3 malé doplňkové vyvažovací. Několikrát nám oral koněm a na první pohled  - jak bylo na  vysoko naoráno se zdálo, jak  oře hluboko. Potom jsem rotavátorem cca v 15 cm poznal, že tam je to tvrdé. Po orbě Vari se rotavátorem doslova utopím, jak je to hned nakypřené. Zadní radličku nemohu moc používat, protože hned jsou nože celé schované v půdě. Musím používat nástavce na nože, aby se rotavátor měl vůbec snahu pohybovat dopředu. Z příslušenství ke kultivátoru mám různé radličky, tak z toho něco případně použiju. Ale zatím mě to netrápí. Chtěl jsem jen ukázat co jsem slíbil. Kdyby konstrukce pluhu byla lepší, tak by nebylo co zlepšovat :))). Ale to jsou mouchy proti jiným kultivátorům - jednoosým malotraktorům - tam je třeba pro dosažení základní spokojenosti podstatně více úprav.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika