Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Boční náklon nevadí, pokud není tak velký, že hrozí převrácení stroje. Nevím jak to bylo pochopeno, ale já jsem uváděl, že druh půdy nemá vliv na orbu, ale jeho nastavení. Takže pokud je řeč o obtížnosti, odporu nebo jestli to jde lépe v lehké půdě je jasné, že ano. Ale nastavit pluh musíte na každou půdu stejně.Orba do skladu a rozoru - já to střídám, jinak bych pořád odorával a přihrnoval a v prostřed pozemku by byla hromada, nebo brázda. Vari je silné, ale lehké, proto je vhodné přidávat závaží a tím max. využít tažnou sílu. Další možností jsou orebné návleky, ale z důvodu manipulace i nutnosti přehození na dopravu se mě to nezdá praktické. Já používám už 8 sezónu 2 montážky i při orbě a pouze za strojem chodím. Jak to vypadá mohu ukázat na fotkách. J.S. 
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika