Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Asi vám moc nepomůžu, ale váš popis práce mi hodně připomíná pohled na přessousedy kteří si takové stroje koupili.
Při návštěvě jednoho z nich z jiného důvodu jsem koukal jak má oblek propocený a pot mu dokonce kapal i z brady. Poorané pole zas tak na první pohled špatně nevypadalo, bylo obdělávané již několik let.
Na otázku „jak to jde?“ odpověděl “vidíš, docela dobře“ a ohlídnul se po poli. Zdálo se mi, že se ale stroj na poli houpe jak vosák na bomboně, nevím zda to dělala ta nízká váha nebo vysoko (nevhodně) uložené těžiště.
V sousední vesnici si jeden samoživitel dovezl z Německa podobnou mašinku, ale od firmy Holder. Práce s touto mašinkou se mi zdála podstatně jiná. U orby jakoby vzal veškerou práci na sebe stroj a do pole přejeté rotavátorem se mi prst zapíchl do hloubky 20cm snad vlastní vahou, kdežto u strojů které tu byly uvedeny mi to spíš připadá jako okopávačka než rotavátor.
Stroj nebyl nový a tím cenově přijatelný. Pro informaci dole na obrázku uvedený stroj stojí 1000 – 5000 eur.
Tuto adresu uvádím pouze pro inspiraci. http://www.holderfreunde.de/
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika