Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ač jak jsem již psal nemám s těmito ploužky zkušenost, nějak mi uniká Vámi napsaná jednoduchost při načínání orby, ba naopak řekl bych že vracející se drn může působit horší klopení, pokud jednou zajedete do země pluhem tak už je brázda daná a nepotřebuje žádné extra jízdy a to at´se jedná o obracák nebo solo, ale je to jen moje zkušenost s několika tisíci zoraných hektarů a pokud to vyhovuje korespondentovy tak at´ se řídí tím jak oral doposud, a abych Vám po pravdě řekl, hloubku orby jsem měřil jen asi 2x jako učen´,jinak jsem pluhy seřizoval dle terénu, a optického klopení a to z důvodu že jsem po své orbě také smykoval a nerad jsem jezdil jako po tankodromu Orbě zdar KP
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika