Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, kolego zahrádkáři. Pře rokem Jsem Hechta koupil jediné co jsem na něm zatím dělal bylo přidání závaží na přední rám před motorem aby byla lepší přilnavost. Jinak Jsem se strojem naprosto spokojen co se týče vozíku nijak jsem ho nešetřil a v pohodě jsem po zahradě převážel písek cca 600kg a žádný problém. Kultivátor je super mám políčko cca 300m2 a zjezdil jsem ho celé několikrát po orbě velkým traktorem a také žádný problém. Řádkovač na brabrory tak s tím jsem zápasil pro letošek mě čeká další laborování. Zakoupil jsem také pluh obracák ale zkušenosti s ním zatím předat nemohu ještě jsem nezkoušel. Myslím si že pro takové to domácí zahradničení opravdu dostačující stroj. Samozřejmě vše ukáže až čas ale zatím super. A chytá vždy na první škubnutí v létě v zimě.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika