Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Máte moje sympatie.Ste naozaj imformovaný.Len ešte nechápem takú maličkosť prečo nemci museli pretáčanie kilometrov zakázať zákonom keď to tam nikto nerobil.

 A musím sa priznať že aj dnes som musel prelepiť dátum spotreby na snehovej fréze, lebo keby zákazník videl ako je ten stroj po dátume spotreby tak by pýtal veľkú zľavu.

  No a ešte by ma zaujímalo kto servisuje v dojčlande tie stroje typu Hecht v rôznych farbách.Zaujímavé je to že keď si pozriete hodinovú taxu v servise prídete ku tomu že za 2-3 hodiny roboty si môžete kúpiť rovnaký stroj.Nikto sa tam nepozastavuje nad takou cenou.Je to jednoduchá matematika.Pokiaľ má zarobiť 2000ečiek platiť rôzne odvody a energie a čo ja viem čo ešte nemôže mať taxu 5 -10 euro.Ale to vy asi nevidíte.Tam sa väčšie opravy nerobia ani na značkových strojoch.Tu sa resuscituje ešte aj 15 ročný 2x prežitý stroj, zákazník si ku nemu ešte chce doniesť treťotriedne napodobeniny náhradných dielov a potom tu píše ako su všetci servisáci zlodeji a klamári.Každý sa snaží zákazníka len oklamať.

A napríklad aj ja som videl to čo je u nás bežné - pri servisnej prehliadke si doniesť olej - lebo servis je drahý.Pekne nás slušne príjmací technik vypoklonkoval.Povedal asi to že si dotyčný môže doniesť do servisu olej len nie do toho servisu.

 A zľavy - hm- vy naozaj nechodíte do  napríklad OBI.Pozrite sa na to čo tam stoja naozaj použiteľné veci.Potom choďte do klasického železiarstva.Myslím že sa budete diviť.No ale pokiaľ chcete platiť za smeti typu motorovka za 79 euro alebo kosačka za 99 euro tak Vám ju fér predajú.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika