Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jít do ponorného mám obavy z několika důvodů. Studna pracuje se silným pramenem ale nevysokým sloupem vody,    Výška odpovídající ponorky plus kabel a plovák dajískoro výšku sloupce kterou využívám. Částečně mám obavu z písku v potrubí a tím samozřejmě ve ventilech a bateriích - vím, dá se to odfiltrovat. Děsí mne netěsnost mezi motorovou a hydraulickou částí čerpadla.  Navíc po skušenosti se stařičkou Lowarou... těžko hledám důvod na změnu   Trápil jsem tam teďka měsíc automatickou vodárnu G MQ 3-45 ale její předřazená dvoudecová expanzka se nemohla dohodnout s expanzní nádobou v chatě, protíkajícím záchodem a vzduchovým bublinami ve 2 bojlery v chatě tak čerpadlo stále spínalo a mělu snahu dotlakovat i když nebylo vlastně coa nastavení spínacích a vypínacích tlaků nebylo možné. Průtokově to byl ovšem mazec a při zkoušce to utáhlo víc postřikovačů než vlastníme Pokud by měl někdo zájem, asi půjde za pár korun.     j.c.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika