Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

nemáte někdo zkušenost s tlačeným vozíkem před převodovku DSK 317? Jde mi o využití Vari v těsných prostorech - vyvážení dřeva z prořezávek, či se sklopnou korbou jako motorové kolečko. Uvažuji o kloubovém uspořádání, kdy by vozík byl zapojen do standardního otočeného závěsu, kola na vozíku by byla na dělené ose a pevná, neotočná. Vozík by měl být malý, šířka dle rozchodu kol DSK 317, korba uspořádána buď na vožení metrových polen podél (omezuje mne hlavně šířka) nebo jako výklopná o objemu cca dvou stavebních koleček. Máte někdo zkušenost s něčím podobným, hlavně při jízdě v terénu? Uvažuji o tom, že by v případě nouze šlo jet na zpátečku a stroj vést za sebou.

Obdobnou věc prodával Vari na převodovku 316 pod názvem "mula", ale systém s malými otočnými koly mi určitě nevyhovuje. Potřebuji únosnější a terénnější stroj. Vojta 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika