Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Kolik těch suchých nepoddajných větví jste podrtil?, a jsem přesvědčen, že si v tomto vymýšlíte, protože jsem také už něco podrtil. Pod tento drtič žádný kbelík nevejde. Nedrtím na betonové ploše, tak abych měl pořádek, tak napřed musím posekat, abych s s uklizením štěpky měl méně práce. Kritizovat nedokonalost budu, myslet si můžete co chcete a když výrobce nebude kritizován tak se nic nezmění.Jak a co děláte je vaše věc, ale v žádném případě na lepší užitnosti to nic nezmění. A také nebudu dělat lepší projekty za někoho, kdo se snaží věc co nejvíce očesat. Jo, jen ta holá masopřepravka mi také nevyhovuje, chce to něco onačejšího, třeba to co má Hecht, protože bez nějakého krytu je to rozfoukané tam kde nechci.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika