Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Na základě této i jiných diskusí jsem si Sharka 2,8 také pořídil. Zejména na drcení větví z ovocných stromů. A následné kompostování. Podrtil jsem s tím asi 3 hromady větví. Zejména z prořezaných jabloní a třešní. Jednu třešeň jsem měl z léta, již suché větve s listím. Zbytek čerstvé. Drtič splnil očekávání, se všemi větvemi si nůž hravě poradí. I s těmi kolem 5 cm. Zvládl by snad i větší, ale ty už neprojdou plnícím otvorem a taktéž je nechávám na topení. Vstupní otvor je z bezpečnostních důvodů jaký je-malý, a proto rozeklané větve je nutno olámat či osekat tak, aby se do drtiče dostaly. Zkoušel jsem podrtit vše, co bylo po ruce. Šlahouny z vinné révy, stonky rajčat, papriky. Tyto drtičem prolétnou takřka v mžiku. Nikde se nic neucpávalo ani náznakem. V diskusi jsem četl kritiku na šrouby, kterým je uchycen nůž, ale pisatele jsem nepochopil... Nůž je uchycen šrouby a maticí, takže sundám po povolení jednoho centrálního šroubu celý rotor a dále za pomocí klíče povolím matice šroubů nože. Rychlé, snadné, otázka 10 min. když je třeba. A třeba to je jen v případě, že do drtiče vhodíte s hromádkou listí i kamínky, jako se to podařilo mně... Jinak větvemi se nůž neotupil vůbec. Aleš T. Foto z 1. dne. Jediná vítka, měřím 190 cm, uvítal bych o 10 cm vyšší nohy drtiče. Jinak jsem nadmíru spokojen a ani kolečka měnit nehodlám :-)
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika