Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Letní sezóna se nám blíží ke konci a já už jí pomalu začínám rekapitulovat... Žací nůž mi opět vydržel jen jednu sezonu. Nejde ani tak o to, že by byl opotřebovaný v místě čepele, ale na jeho patě v místě, kde v ohybu začíná lopatka pro výhoz trávy se opět vytvořily díry skrz. Odešel i hliníkový segment, ke kterému je nůž přišroubován. Na klínový řemen žacího ústrojí jsem zatím ještě nekoukal, ale až spadá listí, dojde i na něj. Výměnu oleje provádím až když zahradu zazimuji. Jinak výše uvedený akumulátor jsem letos zakoupil nový, ale nechávám si jej jako zálohu budícího napětí a možná i ze zvyku startuji ručně. Spouštění žacího ústrojí není záležitost pro holky. Od spouštěcí páky zde pak vede lanko v bovdenu a to již od počátku trochu síly vyžaduje. Škoda, že zde nepoužili táhla. Po sezoně to vše rozeberu, promažu, ale nic víc s tím neudělám. Jinak co se potom vlastního sečení týče, jsem celkem spokojený... Travní plochy o výměře 1100m2 - rovinatá, 800m2 - členitá a 800m2 - svažitá, zvládá sekat bez probémů a dnes už si nedokážu představit to vše "sběhat" klasickou travní sekačkou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika