Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mne moje solo 154 šlape bez problemov celu sezonu od jara prerezavky, cca2mesiace, leto vyžiňanie, cca 3mesiace, a september znova prerezavky a neni problem, zatial som spokojný, viem si predstaviť par detailov, ktore by sa dali vylepšiť, to sa da na každom, ale zasa cena je primerana a už je par krat splatený, takže to už ani neriešim.škoda že vam to nevyšlo, ja som mal doteraz len 6kusov japonske mašiny, bal som sa neznamej značky, preto som založil tuto diskusnu temu, prišlo tam vela negativnych poznatkov, až som sa bal to solo kupiť, ale som to riskol kvôli cene a som spokojný, je mi jedno že to predava shitový MF, servis si urobim sam a ta cena 395eur nemala chybu.A ten Castor ked na neho pozrem opticky vyzera presne ako Stiga s japon.motormi Mitsubishi, aj tak to všetko robia taliani GGP.S motorom Apina by vam ten castor tolko nevydržal.A ta HQ555 vas určite prežije, to je riadne delo! Veľa uspechov. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika