Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já mám mnoholetou zkušenost s křovinořezem SOLO 130. Je to perfektní stroj a chválí jej i servisáci. Má dobré technické provedení. Není nasazen v profesionálním zatížení, ale přesto odvádí velký kus práce. Používá se v lese na obsíkání, na zahradě, ve vinohradě atd. Je starý asi 15 let ale pořád maká, jako čert. Nemívá žádné závady. Mění se jen běžné věci, které se opotřebují např obal strunové hlavy nebo teď mně po letech zteřele gumová pumpička na nasávání benzínu do karburátoru. Máte pravdu, že poměr ceny a výkonu je u Solo výborný. Zajímal jsem se o nový křovinořez 154 a 142, ale servisní technik mě od toho zrazoval, že šli s kvalitou neskutečně dolů a je to přesně tak, jak psali ostatní. Používají plastové kryty atd. Pro mě bylo již velmi alarmující, že křovinořezy a pily přestalo prodávat Solo praha a začal je prodávat Mountfield. Mountfield totiž prodává taky děsné dreky. Mám zkušenost s jejich rosičem a motorovým vrtákem. Můj servisní technik, ke kterému občas jezdím prodal někomu 142-ku jako náhradu za starou 130, když to byl nový typ. Za chvíli došel zákazník na reklamaci, že se zadřel, i když mazal. Opravil ho, odzkoušel na zahradě a během chvilky se zadřel znovu. Solo vrátilo peníze a řeklo servisákovi, že staré časy se už nikdy nevrátí a za tu cenu není možné držet vysokou kvalitu. Bohužel je tato značka již asi odepsaná. Nízkou cenu drží na úkor kvality. Jsem rád, že jsme koupili motorový rosič od Stihlu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika