Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já jsem si nový Castor také nekoupil, přestože ten starý fungoval bez servisu tolik let a posekal tolik hektarů. Doléval jsem pouze benzín s olejem, před sezónou jej řádně umyl, očistil, vypral filtr a namazal převodovku. Nic víc. Jako nový stroj jsem měl dlouho vybraný nejsilnější Stihl s 2mix motorem nebo Husquarnu s podobným motorem. Uvažoval jsem i o nejsilnějším Castoru - Alpině 55 VIP, která má taktéž ekologičtější motor než měl můj stařičký Castor 45D.  Vyhrálo Solo protože v Mountfieldu byla právě jen ten týden megasleva. Pokud mi Solo bude po opravě sloužit tak jak má, myslím, že s ním budu spokojen.  A až doslouží tak si konečně koupím Husquarnu.  A možná v té době už stroj na baterku. Protože po celodenním sekání mi od výfukových zplodin smrdí i spodní prádlo... nechci pomyslet co mám v plicích. Používáte někdo polomasku? Jakou? P. Charvát

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika