Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ja puvodne uvazoval o Agzatu, ale tam je problem se secenim, evidentne je to spis stroj na orani a vozeni. Pak jsem se presvedcil, ze Robot je relativne ideal, ale ted jsem na vazkach. K tomu jsem nasel sekacky Dakr - Panter, ktere maji hydro prevodovku, 15HP, vozik se za ne da dat, ale neni k nim orani a vozik nevim proc davaji jen 250kg. Vari jsem od zacatku zavrhl kvuli dvema prevodovkam a prepinani kol. Tak nevim kterym smerem se vydat. Pred domem mam Toyotu, ne ze bych nechtel podporovat ceskeho vyrobce, ale on z valne casti dilu a asi i monteru neni cesky a k tomu Toyota funguje jinak, je to stroj pro drsne zachazeni, ktery vyzaduje jen pravidelne meneni oleju a ostatnich serepeticek - diky tomu jezdim a nestaram se (napriklad o proslulou vahu vzduchu od VW). Rad bych se i v tom trakturku trefil co nejbliz k tomu, ze starost o nej bude minimalni, rozhodne se mi nechce shanet soustruznika ci frezare nebo nedej boze si soustruh a frezu porizoval domu ;-). Rad podporim malou firmu proti velkym, sam v male delam, ale ma to urcite hranice. Lubos
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika