Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Pamětníky mám nejraději, kterým chybí soudnost.Kdysi, když si někdo koupil sekací nebo jiný stroj (vari, mf70),byla to generační záležitost a slouží to i po čtvrt století, ale bylo to za pětinásobek platu.Dnes to koupíte z platu a sype se to v záruce.Proč?Protože trh je přesycen a určující je cena, ne kvalita a pokud je někdo spokojen se šuntem, tak buď nepoznal kvalitu, nebo na ní nemá a čeká od spodiny výrobků kvalitu TOP výrobků... Hlavně že má každý doma pilu, křoviňák sice od hechtu apod. a pak řeší, že to nezvládne těžbu.Chceš kvalitní pilu?Dej 20tis.Chceš kvalitní křoviňák?Dej 25tis.Chceš kvalitní mulčer?Dej 150tis.Já to dal a 10let nic neřeším.Vari huricane mám doplňkově-je malý, lehký.Co opravdu není, tak není bytelný a na velké plochy, k tomu má vari lepši mašiny, ale za trojnásobek.A v tom je ten vtip, kdyby si každý koupil výrobek dle vlastního využití a ještě s výkonovou rezervou, min. ve standartní kvalitě, což zn. vari splňuje, tak neni o čem diskutovat.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika