Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To ja smaozřejmě vím, ale nemohu si pomoc. Vždy než si něco koupím ptám se každého na jeho zkušenosti, a´t si nekoupím hračku za 8tKč, které po zaruce odejde. Třeba jsem si všiml že máte rád Makitu, Dolmar. Osobně mám doma pár výrobku od Makity a nedám na ni dopustit. Ale taky není super ve všem.  Třeba mafla jsem si nakonec koupil od Narexe (měl už v základu hliníkovou desku) na rozdíl od plechové Makity. S křovínakem je to podobné. Od výrobku za 3tKč jsem se dostal ke strojům za 8,5tKč. Jsem ochoten obětovat peníze za stroj, který mě "přežije". Ale teď jsem si všiml že jste v minulosti řešil prasklou objímku u HQ 323R. Nevím zda to pánové u HQ vylepšily, nebo jde o identický produkt. Dále tady řešili kolísaní otaček u tohoto stroje, ale tam to vypadalo na vadné víčko. Kamarád mi ji doporučoval s tím že Stihlu FS-87 je pohon nástroje bovdenem a ten větší zatížení nevydrží. U toho Dolmáru mi vadí jen ta hmotnost. U MS-290 si zase člověk kupuje Solo za cenu Dalmaru.  Proto zatím favorizuji HQ, ale za týden může být vše jinak. Křovinák jsem nikdy neměl, tak nemá zkušenosti. Pokud se připojí někdo se zkušenostmi s těmito stroji jsem rád. Každá rada drahá :-) Děkuji Tomáš

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika