Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

zdravim,

poštěstilo se ni něco málo podědit tak jsem vše investoval do zahradní techniky. chtěl bych se zeptat zda nemáte někdo stránky kde seženu podrobnější návody na:

zahradní trakotory

motorové pily 

křoviňáky

zastřihávače plotů

drtiče.

Jak už to bývá jsem vše investoval radši do tohoto a na případné opravy a seřízení mi jaksi nezbylo. 

Ke všemu návody mám ale jak to bývá jen takové strohé.Podrobnější věci jako seřízení hydra, variátoru, volnoběhu a směsí nikde v nic nepíšou

hodily by se i stránky s dílama a jejich označení, jsem domácí kutil a rád bych si to vše dělal sám.

hledám stále a nikde nic ani třeba v cizím jazyce či výkresy.

jedná se mi o značky traktůrek jonsered lt 2128 cma2 - drtiče, variátory, zastřihávače, mot sekačky Stiga a honda, motorovky stihl, dolmar.

chtěl bych vždycky kouknout na net, stáhnout, opravit si sám a ne nikde to cpát po servisech.

děkuji za odp.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika