2T vs 4T



Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?) 
30.3.2015 10:27, zobrazeno: 3764x

aneb pořídili by jste si zahradní traktůrek s motorem z Trabanta?

wink

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
fanatix - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (256) - 94.99 (?), 30.3.2015 12:03

Zalezi na tom na co by som ten traktorik chcel pouzit. Ci iba zapriahnut vlecku a odvazat odpad alebo nieco viac. 2T sice slape vo vyssich otackach ale je rovnako hlucny ako 4T. Na hlucnosti sa totiz podpisuje typ vzduchoveho privodu a odladenie vyfuku. Pri malych motoroch bude mat 2T vzdy vyssi vykon nez 4T. Ja by som sa toho Trabatotrakturka vobec nebal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 99.205 (?), 30.3.2015 12:12
Stando vy jste asi spadl „von“ něčeho v mladším věku na hlavu.Takto by to mohl postavit někdo, kdo by to zadal zkušebně s kulatým razítkem, musela by být absolutně nezávislá a musela by zaměstnávat nepodplatitelné. Což v Česku nehrozí. Ale výrobkům „home made“ celkem fandím, zvláště když je autor konstrukčně a manuálně nadán. V tom případě si to může osadit třeba turbínou z MIGu, je to jen jeho věc a my mu toto maximálně můžeme jemně vytknout. On na to stejně nebude přes hrdost na své „dítě“ slyšet. A že by nějaký výrobce takto zblbnul, taky nehrozí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 34.31 (?), 6.4.2015 1:33
Dnes, vzhledem k jednoduchosti a spolehlivosti 4t-motorů, tak určitě ne.Když jsem používal do trabanta motul antismoke, tak vůbec nekouřil, naproti tomu tchánova Š100,si vzala 1l oleje/800km! A dnes staší nafťáci hulí jak fabriky.A co se týká hlučnosti-používám u sekání sluchátka s mobilem :-).Ohledně splodin mě to taky tak nevadí-výfuk mám vzadu.Přesto ne :-).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika