Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Koupil jsem DEMON 480 před dvěma lety, tehdy akční cena 1500,- ale přibral jsem náhradní strunovou hlavu, ta se za chvíli rozletěla, tak jsem nasadil trojzubec a ten je tam dodnes. Úkol - zplanýrovat totálně zpustlou zahradu 10arů, tráva metr vysoká ve dvacetileté stařině, skryté betony a kusy železa, samé vysoké drny, nesčetně kolizí, rozmetával jsem s tím i všechny vysoké drny, když byla práce hotova, odešlo ozubení kol v dolní převodovce, což jsem očekával mnohem dříve, nová stojí legrační cenu 350 Kč, hned objednám i dolní kryt, od odletujícího kamení je už úplně zničený. Žádné jiné problémy, skvěle startuje, jenom do něj leju benzín a před delším sečením kapu strojní olej do spodní převodovky. Původně pod vlivem kolegů, kteří koupili kdysi drahé křovinořezy, jsem se také rozhodl pro Husqvarnu, ale pak jsem si řekl, že za ty peníze si mohu koupit po deset let každý rok stroj nový a rozhodně nelituji, ony ty slavné značky se totiž už také hodně pohoršili, a mají dost reklamací.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika